Vlerësimi i librave 888 Casino - Bonuses

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportive
Stud Poker
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic

Bonuses

888sport mirëpret klientë të rinj dhe të kthyer me stimuj të ndryshëm, duke përfshirë baste falas, baste pa rrezik dhe speciale për ditë specifike të javës ose sezone.

Me ekonomitë më të vendosura që ofrojnë marrëveshje më pak joshëse, tregjet më të reja si Shtetet e Bashkuara mund të përfitojnë nga disa nga marrëveshjet më të mira të disponueshme.

Bast 888sport 10 € Merr 30 € Ofertë Mirëpritëse dhe Kodi Promo

Le të shohim ofertat e ndryshme të bonusit 888sport dhe të shohim se si mund të përfitoni.

Disponueshmëria e ofertës së bonusit ndryshon sipas zonës dhe mund të ndryshojë. Ju lutemi kontrolloni me çdo libër sportiv për të parë nëse ofertat e bonusit të shfaqura në këtë faqe janë ende të disponueshme.

888 sport mirëpret klientë të rinj nga pjesa më e madhe e botës me një kredit 30 € bast falas (ose monedhë vendase ekuivalente). Për të marrë 30 dollarë kredite bastesh falas, duhet të depozitoni dhe të vendosni bast 10 euro nga paratë tuaja me Bet 10 € të markës, Merrni promovim 30 €.

Kërkohet një kod promovues 888sport për të kërkuar këtë çmim. Futni kodin fb30 kur regjistroheni për të marrë zbritjen. Sapo të vendosni një bast 10 €, llogaria juaj do të rimbursohet 30 € duke përdorur këtë kod zbritje.

Edhe nëse kjo nuk është oferta e mirëseardhjes më fitimprurëse, është e thjeshtë për t'u përdorur dhe nuk ka nevojë për një depozitë të madhe fillestare. Si rezultat, është një zgjedhje e shkëlqyer për njerëzit e rinj në bastet sportive ose ata që duan të testojnë ujërat.

Asnjë datë skadence nuk është përcaktuar për këtë fushatë. Do të pranohen vetëm klientë të rinj. Përdorni kodin e bonusit 30FB dhe bëni një depozitë prej të paktën 10 €. Është e mundur të merrni 7 ditë baste falas pas një shlyerje të kualifikuar të basteve. Zbatohen termat dhe kushtet e plota.

888sport 100% Depozita Ndeshje

Gjuajtësit që depozitojnë të paktën dhjetë paund stërlina (ose ekuivalenti në monedhën e tyre vendase) kanë të drejtë për një ndeshje depozite me vlerë deri në njëqind paund.

Ofertat që përputhen me depozitën tuaj me 100 përqind praktikisht rrisin sasinë e parave në të cilat keni akses menjëherë. Nëse bëni një depozitë prej 100 £, 888sport do të shtojë 100 £ të tjera në bankrollin tuaj, duke e çuar totalin në 200 £. Gjithçka që kërkohet nga ju është të përmbushni termat dhe kushtet.

Ju lutemi, kini parasysh se bonuset e mirëseardhjes të disponueshme në vende dhe rajone të ndryshme ndryshojnë. Ekziston mundësia që ofertat që shihni të listuara në këtë faqe të mos jenë të disponueshme në zonën tuaj.

Termat dhe Kushtet: Vetëm klientët e rinj kualifikohen; kërkohet një depozitë minimale prej 10 £. Bonusi do të aktivizohet pasi të jetë përmbushur basti minimal i kërkuar i shumës së depozitës një herë. Basti minimal i kërkuar duhet të ketë shanse kumulative prej 1.5 ose më të lartë.

Të gjitha bastet duhet të shlyhen brenda nëntëdhjetë ditësh. Kjo marrëveshje nuk mund të kombinohet me asnjë ofertë tjetër të disponueshme aktualisht. Metodat e depozitimit, kufijtë e tërheqjes dhe kushtet e plota janë të zbatueshme.

Oferta të tjera 888sport në vazhdimësi

Për më tepër, 888sport u ofron klientëve që kthehen me bonuse të ndryshme të vazhdueshme të basteve falas. Libri i sporteve është vendi më i mirë për të kërkuar informacion të plotë mbi ndonjë nga këto marrëveshje, por ndërkohë, këtu është një fotografi e diversitetit që është në dispozicion:

Bonuset Acca

Acca Attack është një promovim që është ekskluziv për paralays dhe akumulatorë. Këto baste mund të fitohen vetëm nëse përzgjedhjet janë të sakta; nëse edhe një është gabim, i gjithë basti është një humbje.

Për t'u kualifikuar për një Token të Rritjes së Fitimit, përdoruesit duhet të bastojnë një minimum prej 5 dollarë në një lojë të parrezikshme që përfshin të paktën pesë ekipe. Do t'ju ofrojë 10% më shumë fitim nëse lojtarët fitojnë një parlay me 5 ekipe dhe 15% më shumë fitim nëse është një ndeshje me 6 ekipe. Shenjat e Rritjes së Fitimit me një rritje prej 50% në fitime janë niveli i fundit i stimujve që mund të arrihen me një lojë me 11 ekipe.

Bonuset e fundjavës

Përforcuesi i fundjavës përfshin një shenjë për rritjen e fitimit. Mbani në mend se ky bonus është i disponueshëm vetëm për bastet e futbollit të vendosura midis të premtes dhe të dielës çdo javë. Shenjat e Rritjes së Fitimit fillojnë me një bonus 25% dhe rriten në vlerë pas çdo pesë bastesh.

Gjuajtësit marrin një token me vlerë 100% pasi kanë vënë 20 baste, që është një shumë e konsiderueshme, dhe promovimi skadon pas vendosjes së 20 basteve. Shuma maksimale për këtë bonus është vetëm 5$ për çdo bast. Prapëseprapë, në fund, lojtarëve u mbeten gjithsej 250% bonuse për rritjen e fitimit, gjë që është e mrekullueshme për baste të suksesshme në të ardhmen.

Kjo ofertë e Bonuseve të Rritjes së Fitimit 250% ka një pagesë maksimale prej $5,000. Megjithatë, është ende një shumë e konsiderueshme parash për një bonus.

Ëndrra Amerikane

Bonusi i ëndrrës amerikane është një tjetër bonus i lidhur me bastet e parakohshme ose akumuluese, por ky vlen vetëm për sportet amerikane. Një rimbursim i plotë do të jepet nëse bëjmë një lojë me të paktën pesë skuadra sportive amerikane dhe një nga zgjedhjet tona humbet pikën.

Megjithatë, për shkak se rimbursimi mund të blihet vetëm deri në 25 dollarë, ky promovim është i mërzitshëm dhe jo frymëzues, veçanërisht në dritën e rrallësisë me të cilën është deri diku e mundur një parashtrim i konsiderueshëm.

Bounty e bastit të madh

Big Bet Bounty është një promovim unik në tabelën e liderëve në të cilin 10 fituesit më të mirë marrin baste falas me vlerë totale prej 2,000 dollarësh. Çdo bast duhej të kishte shanse tepër të ulëta për të fituar, dhe basti minimal ishte 5 dollarë për të qenë në krye të listës.

Një fitues fitoi 1 në 238 në një garë për vendin e tij të parë në tabelën e liderëve, duke fituar 888 dollarë në baste falas. Bastet falas kanë një datë skadimi shtatë-ditore, ndaj përdorni ato sapo t'i merrni.

888 konfirmon marrëveshjen me William Hill
2022-05-04

888 konfirmon marrëveshjen me William Hill

Kushdo që njihet me bastet sportive në internet ka të ngjarë të ketë dëgjuar për libralidhësin William Hill. Faqja është e njohur për ofrimin e aksesit në tregje të ndryshme dhe oferta promovuese. BettingRanker ka një faqe me shumë detaje informacion në lidhje me të për të ndihmuar lexuesit të fitojnë njohuri të mëtejshme. Kjo markë 87-vjeçare është kërkuar prej disa kohësh nga firma e kazinove 888. Kompania kohët e fundit konfirmoi se kishte blerë William Hill për 2.2 miliardë paund.

Ekzaminimi i libralidhësve të kazinosë 888
2022-04-13

Ekzaminimi i libralidhësve të kazinosë 888

888Sport ishte ndër prodhuesit e parë të basteve që zbukuroi skenën e lojërave të fatit në internet. Me fillimin e tij në 1997 si një degë e 888 Holdings, kjo libralidhës britanike nuk kishte ndërmend të ndërmerrte baste sportive. 888Sport, siç njihet sot, fillimisht u krijua si një faqe kazinoje dhe pokeri. Shpejt përpara, Krahu i basteve sportive në internet i Kazinosë 888 u lançua vetëm afër një dekadë më parë në vitin 2010 dhe është bërë një nga prodhuesit më të besuar të basteve online në tregun e basteve online.