888 Casino - Affiliate Program

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Affiliate Program

Profesionistët e industrisë rekomandojnë gjerësisht programin 888 Affiliates për shkak të përshtatshmërisë së tij dhe kushteve dhe kushteve të jashtëzakonshme. Ka disa modele për të zgjedhur bazuar në profilin ose preferencat tuaja unike. Meqenëse kontratat janë shpesh afatshkurtra, aspekti më i mirë është se ju gjithmonë mund të kaloni në një plan tjetër. Struktura e sofistikuar dhe e larmishme e ndarjes së të ardhurave të 888 Affiliates është një përfitim shtesë.

Pse të bashkohesh me bashkëpunëtorët e 888?

Pagesat CPA mund të fitohen duke sjellë baste të rinj sportivë, pjesëmarrës në kazino ose duke përfunduar aktivitete të caktuara.

Anëtarësimi në programin e filialit 888 ju mundëson të fitoni para në mënyra të ndryshme. Ai mbështetet së pari dhe kryesisht në modelin e zgjedhur. Plani progresiv i ndarjes së të ardhurave shpërblen një pjesë të caktuar të depozitave të bëra nga lojtarët e rinj.

Sipas shifrave të tyre, përqindja e markave të operatorit kryesor varion nga 20 deri në 40 për qind. Kazinotë dytësore që kujdesen për tregjet italiane, spanjolle dhe daneze ofrojnë 10 deri në 35 për qind fitime më të ulëta. Në të kundërt, bizneset e basteve sportive paguajnë midis 20 dhe 30 për qind, ndërsa faqet e bingos paguajnë midis 20 dhe 35 për qind.

Programi 888 Affiliates CPA jep shpërblime të caktuara në para për referimin e lojtarëve të rinj që bëjnë depozitimin e tyre fillestar. Kjo shumë fillon me 65 £ për lojtar për faqet kryesore të Kazinosë 888 dhe 888 Poker për 1 deri në 5 individë të regjistruar rishtazi.

Megjithatë, çmimet rriten në raport me numrin e depozituesve: 100 £ për 6 deri në 10, 125 £ për 11 deri në 30, 150 £ për 31 deri në 50 dhe 200 £ për 51 ose më shumë pjesëmarrës. Mos harroni se komisioni është për individ. Filialet mund të zgjedhin midis modeleve të pagesës CPA dhe Progressive Revenue Share, ose mund t'i kombinojnë të dyja për të fituar pagesa hibride.

Sigurisht, mungesa e bartjes negative ka ndikimin më të madh. Fillimisht kishim dyshime për këtë, por duket se është e saktë. Sidoqoftë, asnjë lojtar nuk do të rekrutohej pa markat e njohura dhe nuk do të fitoheshin komisione.

Ky është ndër mjetet më të fuqishme 888. Disa kazino operatorësh vlerësohen mirë për cilësinë e tyre superiore dhe përvojën realiste të lojërave. E fundit, por jo më pak e rëndësishme, ne duhet të përsërisim ofertat dhe stimujt e shkëlqyeshëm në dispozicion për të gjitha filialet.

Markat nga 888 Filialet

 • Kazino 888
 • 888 Zonja
 • Wink Bingo
 • Bingo e shijshme
 • Rruga Bingo
 • Redbus Bingo
 • Bingo elegante
 • 888 Poker
 • 888 Sport

Si të bashkoheni me 888 Affiliates

 1. Drejtohuni në faqen zyrtare të internetit 888 Affiliates - https://affiliates.888.com.
 2. Klikoni butonin ngjyrë vjollce "Bashkohu në Sukses".
 3. Plotësoni detajet në dritaren që shfaqet. Kjo përfshin informacionin e llogarisë dhe informacionin e kontaktit.
 4. Pasi të dorëzoni aplikacionin, lërini ekipit mbështetës të 888 Affiliates 48 orë për të shqyrtuar aplikacionin tuaj. Pas miratimit, do të merrni një njoftim me email dhe do të jeni në gjendje të identifikoheni dhe të filloni të punoni.
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportiveSurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic