888 Casino - Account

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

Procesi i regjistrimit për një llogari me 888Sport është vërtet i thjeshtë. Ju mund të regjistroheni për një llogari duke përdorur kompjuterin ose pajisjen tuaj celulare. Megjithatë, duke qenë se ky është një udhëzues, vëmendja jonë do të përqendrohet në mënyrën se si të konfigurojmë një llogari duke përdorur një kompjuter. Për të konfiguruar llogarinë tuaj dhe për të përfituar nga promovimi i mirëseardhjes, duhet të ndiqni disa hapa të drejtpërdrejtë.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Hapni një shfletues interneti në kompjuterin tuaj dhe shkoni në faqen e internetit 888Sport. Pasi të keni hyrë në sit, kaloni nëpër procedurat e përshkruara për të regjistruar llogarinë tuaj.

 1. Klikoni butonin "Bashkohu tani" që ndodhet në këndin e sipërm të djathtë të ekranit tuaj.
 2. Plotësoni formularin e regjistrimit për 888sport me të gjitha informacionet tuaja personale, si emri, adresa e emailit, vendi i banimit dhe detaje të tjera sipas nevojës.
 3. Kontrolloni kutinë për të konfirmuar se jeni mbi 18 vjeç dhe pranoni Kushtet dhe Kushtet e sajtit dhe Politikën e Privatësisë.
 4. Futni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj të zgjedhur, më pas përgjigjen e pyetjes së sigurisë.
 5. 888sport ka nevojë për adresën tuaj të plotë për të krijuar një llogari.
 6. Jepni detaje të mëtejshme, si numrin tuaj të telefonit dhe profesionin.
 7. Zgjidhni monedhën tuaj të zgjedhur.
 8. Klikoni butonin portokalli Regjistrohu për të përfunduar procesin e regjistrimit.

Për të rritur sigurinë e llogarisë suaj, sigurohuni që të krijoni një fjalëkalim dhe emër përdoruesi vërtet të paparashikueshëm dhe origjinal. Mbani mend këto pasi do t'ju duhen kredencialet e hyrjes sa herë që vendosni një bast për të parandaluar vështirësitë.

Verifikimi i llogarisë

Duhet të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të filloni të luani në ndonjë nga platformat e rrjetit 888. Procesi i verifikimit në 888 është verifikimi KYC, i cili verifikon identitetin dhe adresën tuaj. Është mjaft e rëndësishme sepse jo vetëm 888, por edhe çdo krijues tjetër bastesh në internet ka hasur në disa probleme me mashtruesit në internet që duan të bashkohen vetëm për të mashtruar libralidhësin.

Verifikimi KYC nuk është shumë i vështirë për t'u kaluar. Megjithatë, nëse libralidhësi e kërkon atë, mund të jeni të sigurt se ato janë legjitime. Ju mund të luani pa u paralajmëruar për lojtarë të tjerë që mund të mashtrojnë libralidhësin dhe lojtarët e tjerë.

Për pjesën e parë të verifikimit KYC në 888, ju duhet të tregoni prova të informacionit tuaj personal. Lajmi i mirë është se ju mund të përdorni skedarët tuaj më të përdorur.

 • Pasaporta e vlefshme (vetëm faqja e fotove)
 • Kartë ID e vlefshme (para dhe mbrapa)
 • Leje drejtimi e vlefshme me fotokartë (duhet të përfshijë foton, emrin dhe nënshkrimin)

Më pas, duhet të provoni adresën tuaj duke dërguar një kopje të skanuar ose të fotografuar të dokumenteve tuaja zyrtare të identifikimit në shërbimin e mbështetjes së klientit 888. Në varësi të dokumentit që dërgoni, ai duhet të lëshohet brenda vitit ose në tre dhe 12 muajt e fundit.

 • Pasqyra bankare,
 • Faturën e shërbimeve,
 • Projektligji i Taksave të Këshillit,
 • Lëshimi i letrës nga një kartë krediti/debiti ose kartë e parapaguar,
 • Marrëveshje qiraje,
 • Deklaratë hipotekore ose kredie për shtëpi,
 • Certifikata e sigurimit të makinës, shtëpisë, celularit,
 • Letra formale e pranimit ose pranimit në universitet,
 • Deklarata e katalogut,
 • Certifikata e martesës,
 • Kontrata e punës ose fletëpagesa me një adresë të dukshme.

Si të identifikoheni

Pas regjistrimit të suksesshëm të një llogarie në 888 Casino, lojtarët mund të fillojnë menjëherë të vënë baste në ngjarje të ndryshme sportive. Bastorët mund të jenë të etur të përdorin në mënyrë të shkëlqyer bonuset e tyre, të zgjerojnë listën e tyre të bankës dhe të argëtohen duke luajtur në një faqe kumari në internet.

Ndiqni udhëzimet e mëposhtme për t'u identifikuar në llogarinë tuaj të sapokrijuar 888Sport kur të jeni gati për të hetuar tregjet e ndryshme të basteve sportive të ofruara nga 888Sport.

 1. Ju mund të identifikoheni në llogarinë tuaj 888Sport duke shkuar në faqen kryesore dhe duke klikuar butonin "Identifikohu".
 2. Futni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin në dritaren që shfaqet në ekranin e kompjuterit tuaj
 3. Klikoni butonin e hyrjes për të bastuar në tregjet tuaja të preferuara të sportit.

Si të zhbllokoni një llogari

Çaktivizimi ose bllokimi i llogarisë suaj mund të shkaktojë stres dhe shqetësim të madh. Rrjedhimisht, nuk do të jeni në gjendje të shijoni një kalim kohe ose të shqetësoheni për fondet ose fitimet tuaja.

Çdo shkelje e Termave dhe Kushteve të 88Casino është një shkak i mundshëm që 888 Casino ndalon llogarinë e një përdoruesi.

Nëse kjo ndodh, telefononi menjëherë Mbështetjen e Klientit. bastorët duhet të:

 1. Hapni adresën e emailit të lidhur me llogarinë e Kazinosë 888.
 2. Përgatitni një email drejtuar info@888 Casino.com.
 3. Përshkruani problemin tuaj në rreshtin e temës, si p.sh. "Llogaria ##### është bllokuar."
 4. Diskutoni çështjen në trupin e emailit, duke përfshirë:
 • Një përshkrim i përshkruar mirë i detajeve të regjistrimit tuaj,
 • Pajisja e përdorur për të krijuar llogarinë,
 • Një kopje e skanuar e një karte identiteti me foto dhe prova të tjera të identitetit dhe kopje të skanuara të faturave të depozitave të bëra në 888 Casino. Mos harroni se është më mirë t'i dorëzoni këto skanime në formatin PDF.

Nëse një llogari bllokohet automatikisht, mos harroni se mund ta zhbllokoni dhe ta aktivizoni përsëri. Kur 888 Casino dhe një klient dëshirojnë që llogaria e tyre të mbyllet, asnjëra palë nuk mund ta rihapë atë (për shembull, vetëpërjashtimi).

Si të mbyllni një llogari

Lojtarët e kazinosë 888 kanë shumë kontroll mbi llogaritë e tyre, veçanërisht nëse duan që ato të mbyllen ose pezullohen. Këto rrethana kanë një metodë specifike. Ja se si të çaktivizoni llogarinë tuaj 888 Casino:

 • Përdorni formularin e kontaktit në internet të kazinosë për të kontaktuar shërbimin ndaj klientit.
 • Vendosni "Kërkesa për mbylljen e llogarisë" në rreshtin e temës.
 • Sigurohuni që të jepni të gjitha informacionet e nevojshme (emri, mbiemri, adresa, emaili)
 • Tregoni arsyen e dëshirës tuaj për të mbyllur llogarinë tuaj.

Mbani në mend se ju keni të drejtë të mbyllni përgjithmonë llogarinë tuaj për çfarëdo arsye. Është e rëndësishme të shpjegoni pse e morët këtë vendim, por mund t'i referoheni çdo gjëje që ka ndikuar në të.

Ju keni kontroll të plotë nëse dëshironi të mbani apo jo llogarinë tuaj të kazinosë në internet. Nëse keni një arsye të vlefshme për të kontaktuar kazinonë, ata janë të detyruar ta bëjnë këtë me ligj dhe do t'ju përgjigjen menjëherë.

Kur një kazino merr kërkesën tuaj, ata do t'ju kontaktojnë brenda një periudhe të shkurtër për të konfirmuar marrjen dhe për të vazhduar me kërkesën tuaj.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportiveSurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic