Vlerësimi i librave 888 Casino - About

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportive
Stud Poker
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic

About

Grupi i Kompanive 888 është i listuar në Bursën e Londrës si një kompani e tregtuar publikisht. Ndërmarrja ka funksionuar që nga viti 1997 kur lojërat në internet ishin ende në fillimet e tyre. Si rezultat, firma ka një histori të gjatë dhe të shquar dhe Cassava, grupi që e zotëron atë, është përfshirë që nga dita e parë me operacione.

888sport është i licencuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe Gjibraltar, nuk është për t'u habitur. Licencimi i Komisionit të Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar është një shenjë dalluese e kërkuar në industrinë e lojërave të fatit në internet, ndërsa kërkohet një licencë e Gjibraltarit pasi ka një zyrë kryesore në shtetin britanik miqësor ndaj taksave.

Gjithçka që duhet të dini për 888 Sports

Kur është fjala për baste sportive online, 888sports i bën të gjitha - dhe shumica prej tyre mirë. Marka ka të bëjë me zgjedhjet, nga metodat e depozitimit te numri i tregjeve të disponueshme të sporteve dhe basteve.

Ato paraqesin një shumëllojshmëri të gjerë bonusesh të vazhdueshme që ndryshojnë shpesh. Bonusi i tyre i regjistrimit në fushat e reja ligjore është një nga më të mëdhenjtë në industri.

888sport mund të jetë frikësues për ata që kërkojnë një libër sportiv më të dobët me më pak opsione bastesh. Megjithatë, nuk ka asnjë ndeshje për përzgjedhjen më të madhe të alternativave të basteve të disponueshme me shanse tërheqëse.

Ka ende punë për të bërë përpara se 888sport të mund të llogaritet ndër librat më të mëdhenj sportivë të industrisë. Nuk ka dyshim se themelet janë atje, sepse siti është më i madhi globalisht. Disa çështje të qenësishme, të tilla si çmimi i pabarabartë dhe nganjëherë nënvlerësues dhe mungesa e mbështetjes, e kufizojnë atë në formën e tij aktuale.

Pse ia vlen të luhet në 888 Casino

Një markë që ka qenë në biznes që nga viti 1997 duhet ta bëjë atë siç duhet, përndryshe nuk do të ishte sot. Por në botën shumë konkurruese të lojërave të fatit në internet, ku kazinotë e reja hapen dhe mbyllen çdo ditë, të durosh për kaq gjatë është vërtet e jashtëzakonshme. Përveçse është një nga kazinotë më të vjetra në internet, 888 është bërë një nga markat më të njohura dhe më të njohura të industrisë.

Kazino 888 si një nga basteshkruesit më të njohur

888 ka marrë disa vlerësime të Kazinosë së Vitit, duke përfshirë Çmimin Totalgaming për Kazinon më të Mirë Online të Vitit në 2012 dhe Çmimin EGR për Kazinonën më të Mirë Online të Vitit në 2013. Është vlerësuar se mbi 25 milionë njerëz kanë vizituar 888 Casino, duke e bërë atë një nga kazinotë më të njohura në internet.

Le të shohim nëse një nga faqet e para të lojërave ia vlen të përdoret ende.

Lojtarët në mbarë botën janë të njohur me 888 markat. Megjithatë, ajo po bëhet shpejt një nga markat më të njohura të basteve sportive në internet.

Kur përdoruesit vijnë në 888Sport, ata priten nga një gamë e këndshme ngjyrash me kontrast të zi dhe portokalli. Informacioni i përdoruesit, si emri i përdoruesit dhe gjendja e llogarisë, shfaqen në zonën në krye.

888 ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që e bën të lehtë gjetjen e ngjarjeve që po kërkoni.

Nuk ka nevojë që bastorët të kërkojnë informacione në internet për një klub të caktuar sportiv, atlet ose kalë, kur statistikat gjithëpërfshirëse të 888 dhe udhëzuesi i formularit janë në majë të gishtave të tyre.

888 konfirmon marrëveshjen me William Hill
2022-05-04

888 konfirmon marrëveshjen me William Hill

Kushdo që njihet me bastet sportive në internet ka të ngjarë të ketë dëgjuar për libralidhësin William Hill. Faqja është e njohur për ofrimin e aksesit në tregje të ndryshme dhe oferta promovuese. BettingRanker ka një faqe me shumë detaje informacion në lidhje me të për të ndihmuar lexuesit të fitojnë njohuri të mëtejshme. Kjo markë 87-vjeçare është kërkuar prej disa kohësh nga firma e kazinove 888. Kompania kohët e fundit konfirmoi se kishte blerë William Hill për 2.2 miliardë paund.

Ekzaminimi i libralidhësve të kazinosë 888
2022-04-13

Ekzaminimi i libralidhësve të kazinosë 888

888Sport ishte ndër prodhuesit e parë të basteve që zbukuroi skenën e lojërave të fatit në internet. Me fillimin e tij në 1997 si një degë e 888 Holdings, kjo libralidhës britanike nuk kishte ndërmend të ndërmerrte baste sportive. 888Sport, siç njihet sot, fillimisht u krijua si një faqe kazinoje dhe pokeri. Shpejt përpara, Krahu i basteve sportive në internet i Kazinosë 888 u lançua vetëm afër një dekadë më parë në vitin 2010 dhe është bërë një nga prodhuesit më të besuar të basteve online në tregun e basteve online.