Vlerësimi i librave 22BET - Withdrawals

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDeri në 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET
Deri në 300 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Lojtarët mund të përdorin metoda të ndryshme për të tërhequr para nga llogaria e tyre 22Bet. Ata nuk kanë nevojë të përdorin domosdoshmërisht të njëjtën metodë si për tërheqjet ashtu edhe për depozitat - për shembull, nëse lojtari ka akses në produktet e basteve sportive në internet me një depozitë PayPal, ai mund të zgjedhë të tërheqë para duke përdorur llogarinë e kartës së debitit Visa, ose anasjelltas.

Ashtu si me depozitat në 22Bet, lojtarët mund të përdorin kriptomonedhën nëse e kanë të vendosur tashmë portofolin e kërkuar të kriptove. Megjithatë, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se tërheqjet minimale mund të jenë më të mëdha kur zgjedhin një portofol kripto si metodë tërheqjeje.

Metodat e Tërheqjes Pranohen në 22 Bast

Metoda e pagesës

Tërheqja minimale

Depozita maksimale

Kohët e përpunimit

Tarifat

Mohim përgjegjësie

Vendet e pranuara

Viza

Tërheqjet minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Tërheqjet maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 15 minuta.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

Mastercard

Tërheqjet minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Tërheqjet maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 7 ditë.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Transaksionet me Mastercard kërkojnë më shumë kohë për t'u përpunuar.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

PayPal

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Tërheqjet maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 15 minuta.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Bastet sportive online me PayPal mund t'i nënshtrohen kontrolleve të mëtejshme nga ofruesi i pagesave ose lëshuesi i kartës.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

QIWI

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Tërheqjet maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 15 minuta.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

Skrill

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Tërheqjet maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 15 minuta.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

Kriptovaluta

Tërheqjet minimale ndryshojnë midis vendeve.

Tërheqjet maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 24 orë.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Tërheqjet e kriptomonedhave priren të jenë dukshëm më të larta se nëpërmjet metodave të tjera.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet. Lojtarët duhet të sigurojnë që kripto është një metodë ligjore pagese në juridiksionin e tyre.

Si të tërhiqeni?

  • Hapi 1: Hyni në llogarinë 22Bet.
  • Hapi 2: Vizitoni seksionin "Llogaria ime" në faqen e internetit dhe zgjidhni butonin "Tërheqja e fondeve".
  • Hapi 3: Zgjidhni një metodë për tërheqjen dhe përdorni formularin për të plotësuar çdo detaj të kërkuar.
  • Hapi 4: Përdorni butonin Konfirmo për të finalizuar tërheqjen.
1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë
22Bet prezanton lloje të reja bastesh
2022-10-05

22Bet prezanton lloje të reja bastesh

22Bet është ndër platformat më të njohura ndërkombëtare të basteve sportive në internet, e licencuar globalisht në më shumë se 150 vende. Popullariteti i tij buron nga forcat e shumta, duke përfshirë shërbimet premium të kujdesit ndaj klientit, veçoritë e besueshme të sigurisë, ndërfaqen tërheqëse dhe intuitive të përdoruesit, pajtueshmërinë universale, bonuset tërheqëse dhe pagesat e shpejta. 

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Basketbolli është i dyti vetëm pas futbollit për sa i përket popullaritetit në mbarë botën. Sporti u krijua në vitet 1890, duke e bërë atë relativisht të freskët në krahasim me sportet e tjera. Ajo ka një tërheqje globale, siç shihet nga konkurrueshmëria e saj gjatë Lojërave Olimpike Verore dhe sezonit të NBA.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close