Vlerësimi i librave 22BET - Support

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDeri në 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET
Deri në 300 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

22Bet ofron shërbim ndaj klientit për klientët e saj, duke i ndihmuar ata të lundrojnë në opsionet e basteve dhe lojërave që ofron në internet. Kjo është një pjesë e rëndësishme e përvojës së lojërave të fatit, pasi ofruesit më të mirë të lojërave të fatit në internet dhe kazinotë e drejtpërdrejta online kanë të gjitha shërbime të gjera të mbështetjes dhe ndihmës ndaj klientit.

Mënyra e preferuar e kontaktit për 22Bet vjen nëpërmjet formularit që gjendet në faqen e internetit të ofruesit të basteve online. Përgjigjet në këtë formular u dërgohen klientëve me email. Megjithatë, klientët gjithashtu mund t'i dërgojnë email drejtpërdrejt ekipit të 22Bet, ose mund të përdorin një telefon për të arritur në zyrën qendrore të kompanisë në Qipro.

Si mund të kontaktoj 22Bet?

Lojtarët mund të kontaktojnë 22Bet duke përdorur formularin që gjendet në faqen e tyre. Ata gjithashtu mund të përdorin adresat e mëposhtme të emailit për të aksesuar mbështetjen:

Lojtarët mund të arrijnë në zyrën qendrore të kompanisë në Qipro në +357 99 816806

Gjuhët mbështetëse

22Bet ofron mbështetje për lojtarët në 44 gjuhë të ndryshme, duke mbuluar tregjet e tyre nga e gjithë bota:

 • anglisht
 • Spanjisht
 • Gjermania
 • frëngjisht
 • italisht
 • portugeze
 • polonisht
 • suedeze
 • daneze
 • norvegjeze
 • Greqishtja finlandeze
 • turk
 • rumun
 • çeke
 • sllovake
 • hungareze
 • kroate
 • serb
 • maqedonase
 • bullgare
 • shqiptare
 • rusisht
 • ukrainase
 • bjellorusisht
 • Lituanisht
 • estoneze
 • Azerbajxhani
 • gjeorgjiane
 • hebraishtja
 • kazake
 • Uzbekistani
 • Hindi
 • Bengalisht
 • indonezisht
 • malajziane
 • vietnameze
 • laosian
 • Khmer
 • mongolisht
 • japoneze
 • koreane
 • kineze
 • persisht
 • arabisht
1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë
22Bet prezanton lloje të reja bastesh
2022-10-05

22Bet prezanton lloje të reja bastesh

22Bet është ndër platformat më të njohura ndërkombëtare të basteve sportive në internet, e licencuar globalisht në më shumë se 150 vende. Popullariteti i tij buron nga forcat e shumta, duke përfshirë shërbimet premium të kujdesit ndaj klientit, veçoritë e besueshme të sigurisë, ndërfaqen tërheqëse dhe intuitive të përdoruesit, pajtueshmërinë universale, bonuset tërheqëse dhe pagesat e shpejta. 

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Basketbolli është i dyti vetëm pas futbollit për sa i përket popullaritetit në mbarë botën. Sporti u krijua në vitet 1890, duke e bërë atë relativisht të freskët në krahasim me sportet e tjera. Ajo ka një tërheqje globale, siç shihet nga konkurrueshmëria e saj gjatë Lojërave Olimpike Verore dhe sezonit të NBA.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close