22BET - Games

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Games

22Bet ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh sportive, duke u ofruar shërbime më të mirëve dhe tifozëve të sportit nga e gjithë bota. Këto opsione përfshijnë bastet e basketbollit dhe hokej mbi akull të njohura në shumë tregje amerikane dhe të Evropës Lindore, si dhe baste futbolli dhe lojëra kriketi në internet, të pëlqyera zakonisht në Mbretërinë e Bashkuar.

Përveç kësaj, ka futboll amerikan dhe lojëra me rregullat Aussie - të dyja janë të përshtatura për kombësi specifike. E gjithë kjo është krijuar për të ofruar një përvojë të pasur dhe shpërblyese për lojtarët që janë në kërkim të diversitetit dhe zgjedhjes së vërtetë kur vendosin baste në një mjedis online. Shumë lojtarë kërkojnë për shanset e Super Bowl çdo vit, dhe kjo po bëhet e preferuar për shumë klientë edhe në tregjet ndërkombëtare.

Sportet më të njohura

Ndërsa 22Bet krenohet me shumëllojshmërinë dhe pasurinë e zgjedhjes që ofron për lojtarët e saj, disa sporte janë më të njohura se të tjerët. Për të ofruar një gamë lider në industri të opsioneve të basteve, 22Bet mbulon sportet në rrjedhën kryesore të popullaritetit, si dhe më shumë opsione të veçanta.

Ndër më të njohurat janë sportet që kanë tërheqje të fortë ndërkombëtare. Kumarxhinjtë nga e gjithë bota janë të interesuar për sporte të tilla si futbolli dhe tenisi, dhe këto po tregohen të njohura në mesin e klientëve të 22Bet. Sportet si basketbolli dhe golfi gjithashtu kanë një tërheqje të gjerë, ndërsa tregu i madh indian i basteve është shumë i angazhuar me bastet online në kriket.

Bast Live

22Bet përmirëson përvojën që ofron për klientët e saj të lojërave të fatit me veçoritë e basteve live. Kjo do të thotë që klientët mund të zgjedhin të bastojnë në rezultatin e një loje që nuk ka filluar ende, ose ata mund të zgjedhin të bastojnë në lojë ndërsa loja është duke u zhvilluar.

Shanset dinamike evoluojnë dhe ndryshojnë gjatë rrjedhës së lojës, duke reflektuar ndryshimet në kohë reale. Lojtarët mund të preferojnë emocionin dhe eksitimin e kësaj mbi format më tradicionale të basteve sportive. Përparimi i lojërave të drejtpërdrejta - dhe ndryshimet në koeficientët - mund të aksesohen përmes panelit të përdoruesit të 22Bet.

Futbolli

Futbolli është një lojë globale, dhe është një nga opsionet më të njohura të basteve në librat sportiv online në mbarë botën. 22Bet ofron baste sportive nga ligat dhe garat në vende të shumta, që do të thotë se lojtarët mund të lidhen me mundësitë e lojërave të fatit kudo që të jenë në botë dhe në çdo kohë.

22Bet u ofron bastorëve të futbollit akses në disa nga lojërat më të mëdha në botë, si Kupa e Botës, Kupa e Amerikës ose Finalet e Ligës së Kampionëve. Kjo mbështetet nga bastet për më shumë lojëra të veçanta, të tilla si ndeshjet në I-Ligën Indiane ose në nivelin e dytë "Segunda" të Spanjës.

Tenis

Tenisi është i ngjashëm me futbollin në atë që ka një tërheqje që përfshin gjithë botën. Tifozët nga Kanadaja dhe Brazili e deri te Kina dhe Zelanda e Re përshtaten rregullisht për të parë tenisistët më të mirë të garojnë në skenën botërore dhe për të vënë baste në këto përplasje kudo që kjo lejohet.

Lojtarët mund të bastojnë në katër turnetë vjetore të tenisit Grand Slam, të cilat ofrojnë një sfond emocionues dhe të profilit të lartë për lojërat e fatit. Klientët gjithashtu mund të zgjedhin thjesht të bastojnë në ngjarje të nivelit më të ulët në turnetë PGA dhe WTA. Një pjesë e popullaritetit të lojërave të fatit në tenis vjen nga fakti se ka kaq shumë opsione gjatë gjithë vitit.

Basketboll

Faqet e basteve të basketbollit më së shpeshti lidhen me Shtetet e Bashkuara. Janë SHBA-të që tentojnë të fitojnë medalje të arta olimpike në basketboll dhe vendi furnizon botën me shumicën e lojtarëve më të mirë dhe të gjitha skuadrat më të mira vendase. Megjithatë, NBA është një markë globale, me një numër të madh fansash në mbarë botën. Si rezultat, është një sport shumë i njohur për lojtarët e fatit dhe 22Bet ofron faqe bastesh basketbolli për përdoruesit në mbarë botën.

Ndryshe nga futbolli dhe tenisi, bastet online të basketbollit priren të përqendrohen në bakshish dhe baste për ligat vendase në Shtetet e Bashkuara. Ndërsa shanset e NBA janë disa nga më të njohurat, klientët mund të bastojnë në lojëra nga diku tjetër nëse dëshirojnë.

Hokej në akull

Hokej në akull është i ngjashëm me basketbollin në atë që shpesh lidhet me një vend ose treg specifik. Klientët mund të lidhin hokej mbi akull me Kanadanë, si dhe Rusinë dhe vende të tilla si Finlanda. Pjesë të SHBA-së janë gjithashtu të njohura për hokej mbi akull.

Në fakt, kumarxhinjve anembanë globit u pëlqen të bastojnë në hokej mbi akull për shkak të ritmit të tij të shpejtë dhe natyrës dinamike. Kupa Stanley mund të sigurojë çmimin kryesor në Amerikën e Veriut, por ka shumë gara të tjera për kumarxhinjtë për të vendosur baste gjatë gjithë vitit.

Bejsbolli

Faqet e basteve të bejsbollit në internet janë gjithashtu të lidhura shpesh me tregun amerikan, por sporti po bëhet më global. Si rezultat, shumë klientë e gjejnë veten duke kërkuar për faqet më të mira të basteve në internet në vende në mbarë botën.

22Bet po punon për të përmbushur këtë treg në rritje, duke ofruar një sërë lojërash dhe garash të ndryshme bejsbolli brenda librit të saj sportiv.

Volejboll

Volejbolli është një sport me popullaritet të jashtëzakonshëm në Brazil, i cili i ofron botës disa nga atletët më të mirë të sportit. Diku tjetër, vende të tilla si Kanadaja, Holanda, Italia dhe Kina kanë skena të lulëzuara volejbolli dhe interesi për këtë sport po rritet diku tjetër.

Klientët e 22Bet mund të gjejnë një sërë lojërash të ndryshme volejbolli për të vënë bast kur vizitojnë librin sportiv në internet. Kjo do të thotë që të gjithë, nga të sapoardhurit në sport e deri tek tifozët me përvojë të volejbollit mund të vendosin baste dhe të shijojnë atmosferën konkurruese që ofron sporti. Turne të tilla si Olimpiada dhe kampionati botëror priren të gjenerojnë interesin më të madh mes tifozëve dhe klientëve të basteve.

Gare me kuaj

Bastet e garave me kuaj online, në faqet si 22Bet, është një ndjekje popullore për lojtarët e fatit dhe mbetet një trend kryesor i basteve. Lojtarët mund të kenë akses në bastet në shumë nga garat më të mëdha të kuajve në mbarë botën, duke përdorur shanset e derbit të Kentakit ose të dhëna të tjera të garave ndërsa luajnë.

Lojtarët duhet të kenë parasysh se 22Bet ofron vetëm shërbime bastesh për gara me kuaj. Ndërsa ofrohet mbështetje për klientët, kjo është e një natyre teknike dhe lidhet me funksionimin e faqes. Ai nuk përfshin informacione mbi strategjinë e basteve të garave me kuaj ose shpjegime për shanset. Të gjithë klientët duhet të kryejnë kërkimet e tyre përpara se të angazhohen në ndonjë strategji bastesh sportive në internet.

Çfarë tjetër për të bast në 22Bet

Jashtë sporteve tradicionale, klientët e 22Bet mund të zgjedhin të vendosin baste eSports dhe garat e lojërave. Nga opsionet e eSports, lojtarët mund të zgjedhin nga:

 • eSports Hokej mbi akull
 • Basketboll eSports
 • Hendboll eSports
 • Volejboll eSports
 • eSports UFC
 • eSports Rugby
 • Shumë gara të tjera eSports

Lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin të vendosin baste në lojëra të tilla si:

 • Mortal Kombat
 • SEGA Football
 • WWE Battlegrounds
 • FIFA
 • Liga e Legjendave
 • Bota e tankeve
 • Kundër-goditje
 • Futbolli në rrugë
 • Angry Birds
 • Mbreti i Luftëtarëve
 • FlatOut
 • LaserLiga
 • Instikt vrasesi
 • I vdekur ose i gjallë
 • Jump Force
 • Një sërë lojërash të tjera kompjuterike të drejtpërdrejta
Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
VolejbolliZagarëtÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
22bet Partners
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Pragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY