22BET - Deposits

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Deposits

22Bet mbështet disa ofrues pagesash, duke i lejuar klientët të bëjnë depozita në një mënyrë që u përshtatet atyre. Këto opsione pagese variojnë nga ato tradicionale, të tilla si Visa dhe Mastercard, deri te metodat e transaksioneve dixhitale që mbështesin bastet sportive në internet të PayPal ose depozitat Skrill dhe B-Pay.

Ekipi pas 22Bet thotë se ata gjithashtu pranojnë kriptomonedhën si një mënyrë pagese. Kjo do të thotë që klientët mund të përdorin kuletat e tyre kripto për të hyrë në lojërat e fatit sportiv dhe kazino përmes faqeve të internetit të basteve të 22Bet. 22Bet raporton se ata mbështesin transaksionet e Bitcoin, si dhe pagesat e depozitave në 25 forma të tjera kryesore të kriptomonedhës.

Metoda e pagesës

Depozita minimale

Depozita maksimale

Kohët e përpunimit

Tarifat

Mohim përgjegjësie

Vendet e pranuara

Viza

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Depozitat maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 15 minuta.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

Mastercard

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Depozitat maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 7 ditë.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Bastet e kazinosë dhe sporteve me Mastercard mund të kërkojnë një depozitë minimale më të lartë se ajo e një mënyre tjetër pagese.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

PayPal

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Depozitat maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 15 minuta.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

QIWI

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Depozitat maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 15 minuta.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

Skrill

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Depozitat maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 15 minuta.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet.

Kriptovaluta

Depozitat minimale ndryshojnë midis vendeve, por priren të jenë të ulëta.

Depozitat maksimale ndryshojnë midis vendeve.

Rreth 24 orë.

Nuk aplikohen tarifa shtesë.

Pranohet në të gjitha vendet e shërbyera nga 22Bet. Lojtarët duhet të sigurojnë që kripto është një metodë ligjore pagese në juridiksionin e tyre.

Si të depozitoni para

 • Hapi 1: Hyni në llogarinë 22Bet.
 • Hapi 2: Zgjidhni butonin Depozita në shiritin e sipërm të veglave të bannerit.
 • Hapi 3: Zgjidhni mënyrën e pagesës në ekranin e Depozitave.
 • Hapi 4: Futni informacionin përmes formularit, duke përfshirë numrin e kartës dhe emrin e mbajtësit të kartës, si dhe informacione të tjera të kërkuara.
 • Hapi 5: Nëse lojtari po përdor një palë të tretë ofruesi i pagesave - për shembull, nëse përdorin baste në internet PayPal - mund t'u duhet të kryejnë transaksionin në këtë faqe të palës së tretë.

Monedhat e pranuara në 22Bet

 1. Dirham AED Emiratet e Bashkuara Arabe
 2. LEK Shqip
 3. AMD dramë armene
 4. AQA Angolan Kwanza
 5. Peso argjentinase ARS
 6. AUD Dollar Australian
 7. AZN Azerbajxhan Manat
 8. BAM Bosnja Mark
 9. BCH Bitcoin Cash
 10. BCN Bytecoin
 11. BDT Bangladesh Taka
 12. BGN Lev bullgar
 13. BHD Dinar i Bahreinit
 14. BOB Bolivian Bolivian
 15. BRL Real Brazilian
 16. BTC Bitcoin
 17. BTS BitShares
 18. BWP Botswanan Pula
 19. BYN Rubla Bjelloruse
 20. Dollari kanadez CAD
 21. CDF Franc kongolez
 22. CHF franga zvicerane
 23. CLP Peso kilian
 24. CNY juan kinez
 25. COP Peso kolumbiane
 26. CZK koruna çeke
 27. DGB DigiByte
 28. DKK Krona Daneze
 29. DTC Datacoin
 30. DZD dinari algjerian
 31. EGP Paundi egjiptian
 32. ETB Birr etiopian
 33. ETH Eter
 34. euro euro
 35. GBP Paundi Britanik
 36. GEL Lari Gjeorgjiane
 37. GHS Cedi ganez
 38. GNF Franga e Guinesë
 39. Dollar HKD Hong Kong
 40. HRK Kuna Kroate
 41. Gurde Haitianshe HTG
 42. HUF forintë hungareze
 43. IDR Rupia Indoneziane
 44. ILS Shekel izraelit
 45. INR Rupia indiane
 46. IRR Rial iranian
 47. ISK Krona Islandeze
 48. JOD Dirham jordanez
 49. JPY Jeni japonez
 50. KES Shilling Kenyan
 51. KGS Kirgistan Som
 52. KHR Kamboxhiane Riel
 53. Won Koreane KRW
 54. KZT Kazake Tenge
 55. LKR Rupi Sri Lanka
 56. LTC Litecoin
 57. MAD Dirham maroken
 58. MDL leu moldav
 59. MKD Denar i Maqedonisë së Veriut
 60. MMK Myanmar Kyat
 61. MNT Mongol Tugrik
 62. Peso meksikan MXN
 63. MYR Ringgit Malajzian
 64. MZN Mozambik Metical
 65. NGN Naira nigeriane
 66. Krona norvegjeze NOK
 67. NPR Rupi Nepalese
 68. NZD Dollar i Zelandës së Re
 69. OMR Riyal Omani
 70. PEN peruan Nuevo Sol
 71. PHP Peso Filipine
 72. Rupi pakistaneze PKR
 73. OSHP Rubla Transnistriane
 74. PYG Guarani Paraguaian
 75. QAR Katari Rial
 76. RON Leu rumun
 77. RUB Rubel ruse
 78. RSD Dinar serb
 79. RWF Franga e Ruandës
 80. SAR Riali Saudit
 81. SDG Paund Sudanez
 82. Krona suedeze SEK
 83. SGD Dollar Singapori
 84. THB Thai Baht
 85. TJS Taxhik Somoni
 86. TMT Turkmen Manat
 87. TND dinari tunizian
 88. PROVONI Lirën Turke
 89. TWD Dollar Tajvanez
 90. TZS Shilinga Tanzaniane
 91. UAH Hrywnja ukrainase
 92. UGX Shilling Ugandan
 93. USD Dollar i Shteteve të Bashkuara
 94. UYU Peso uruguaiane
 95. UZS Uzbek Som
 96. VEF Venezuelian Bolivar Fuerte
 97. VND Dong vietnamez
 98. XAF Franga CAF
 99. XEM Lëvizja për Ekonominë e Re XEM
 100. XMR Monero
 101. XOF Franga e Afrikës Perëndimore
 102. ZAR Rand i Afrikës së Jugut
 103. KZZ ZCash
 104. ZMW Zambian Kwacha
 105. Dollar ZWL Zimbabve
Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
VolejbolliZagarëtÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
22bet Partners
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Pragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY