22BET Rishikimi i librave 2024 - Affiliate Program

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Partnerët e filialeve përfaqësojnë një pjesë të madhe të strategjisë së marketingut të një ofruesi të basteve sportive në internet dhe lojërave të kazinosë. 22Bet nuk bën përjashtim, duke ofruar mundësi anëtarësimi për partnerët në një sërë tregjesh të ndryshme në mbarë botën. Partnerët fitojnë komisione kur ofrojnë trafik në faqen e internetit dhe aplikacionin 22Bet, dhe tregtarët mund të lidhen edhe me përfitime të tjera.

Pse të bashkoheni me Programin e Filialeve 22Bet

22Bet reklamon disa faktorë të krijuar për të inkurajuar regjistrimet e filialeve. Kjo perfshin:

 • Gama e gjerë e opsioneve të lojërave të fatit sportiv dhe kazinove - në total, 22Bet ofron mbi 1000 gara dhe lojëra të drejtpërdrejta nga më shumë se 30 ofrues të kazinove
 • Më shumë se 200 sisteme pagesash në të gjithë programin e filialeve
 • Mbështetje në shumë gjuhë dhe në nivel VIP
 • Një gamë produktesh ekskluzive në dyqanin 22Bet

Tarifat e komisionit vendosen sipas vendndodhjes së tregtarit të filialeve, programit për të cilin regjistrohen dhe produkteve që ata promovojnë. Si rezultat, asnjë detaj i drejtpërdrejtë i komisionit nuk renditet për programet partnere të 22Bet.

Markat e bashkëpunëtorëve të 22Bet

 • 22Bet në mbarë botën
 • 22Bet Kamerun
 • 22Bet Angola
 • 22Bet Mozambik
 • 22Bet Zambia
 • 22Bet Kongo
 • 22 Bet Etiopia
 • 22Bet Kenia
 • 22Bet Nigeria
 • 22 Bet Senegal
 • 22Bet Tanzani
 • 22Bet Uganda

Si të bashkoheni në programet e filialeve të 22Bet

 • Hapi i parë: Shkoni te faqja e Filialeve të 22Bet.
 • Hapi i dytë: Shtypni butonin Regjistrohu në këtë faqe.
 • Hapi i tretë: Plotësoni të gjitha fushat e kërkuara brenda formularit.
 • Hapi i katërt: Konfirmoni konfigurimin e llogarisë brenda kutisë hyrëse të emailit të filialit.
 • Hapi i pestë: Merrni miratimin nga 22Bet.
22Bet prezanton lloje të reja bastesh
2022-10-05

22Bet prezanton lloje të reja bastesh

22Bet është ndër platformat më të njohura ndërkombëtare të basteve sportive në internet, e licencuar globalisht në më shumë se 150 vende. Popullariteti i tij buron nga forcat e shumta, duke përfshirë shërbimet premium të kujdesit ndaj klientit, veçoritë e besueshme të sigurisë, ndërfaqen tërheqëse dhe intuitive të përdoruesit, pajtueshmërinë universale, bonuset tërheqëse dhe pagesat e shpejta.