22BET - Account

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Account

Faqja e llogarisë 22Bet është qendra kryesore e lojtarëve. Këtu klientët e 22Bet do të jenë në gjendje të menaxhojnë informacionin e tyre dhe të vendosin baste për lojërat dhe produktet e lojërave të fatit të ofruesit. Megjithatë, së pari, klientët duhet të jenë në gjendje të regjistrohen dhe të verifikojnë një llogari dhe të hyjnë në profilin e tyre.

Si të hapni një llogari 22Bet

Llogaritë e 22Bet mund të hapen dhe verifikohen në vetëm disa hapa. Nuk kërkohet asnjë dokumentacion i veçantë dhe klientët thjesht do të duhet të përdorin aplikacionet e postës elektronike dhe pagesave për të përfunduar verifikimin. Pasi të hapet, llogaria mund të përdoret për të vendosur baste në librat sportiv të 22Bet dhe produktet e kazinosë në internet.

 • Hapi 1: Në faqen e internetit 22Bet, zgjidhni Regjistrim në shiritin e veglave të bannerit.
 • Hapi 2: Në formularin që shfaqet, shkruani Email, Emri, Mbiemri dhe Fjalëkalimi. Zgjidhni shtetin dhe monedhën, pranoni Termat dhe Kushtet dhe shtypni Regjistrohu.
 • Hapi 3: Hapni emailin dhe verifikoni për të konfirmuar emailin.
 • Hapi 4: Kthehuni në faqen e internetit të 22Bet dhe përdorni butonin Depozita në shiritin e veglave të banerit për të shtuar fonde në llogari.

Verifikimi i llogarisë

Lojtarët mund të verifikojnë shpejt dhe lehtë llogarinë e tyre kur regjistrohen. Ata thjesht do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përmes emailit të tyre dhe të konfirmojnë llogarinë e tyre bankare dhe mënyrën e depozitimit duke përdorur një aplikacion pagese ose softuer bankar online.

 • Verifikoni adresën e emailit duke përdorur llogarinë e emailit ose aplikacionin.
 • Përdorni aplikacione bankare ose pagese në internet për të verifikuar mënyrat e pagesës.
 • Deklaroni se lojtari është mbi 18 vjeç.
 • 22Bet do të përdorë të dhënat e vendndodhjes për të siguruar akses për lojtarët në juridiksione të licencuara.

Si të identifikoheni

Pasi të konfigurohet llogaria, lojtarët mund të kthehen në faqen e 22Bet dhe të identifikohen duke përdorur formularin. Lojtarët mund të ruajnë informacionin e tyre të hyrjes në pajisjen e tyre për ta bërë këtë proces më të lehtë, megjithëse kjo nuk duhet të përdoret në pajisjet publike pasi mund të çojë në shkelje të sigurisë.

 • Hapi 1: Shkoni te faqja e internetit 22Bet dhe zgjidhni Login në shiritin e veglave të bannerit.
 • Hapi 2: Ose lejoni pajisjen të plotësojë automatikisht informacionin e hyrjes, ose futni manualisht këtë informacion.
 • Hapi 3: Plotësoni hyrjen dhe kthehuni në faqen kryesore të llogarisë për të vendosur baste, për të parë lojëra ose për të parë dhe menaxhuar informacionin e llogarisë.

Si të zhbllokoni një llogari

Llogaritë e lojtarëve mund të bllokohen ose bllokohen. Kjo mund të ndodhë nëse llogaria është joaktive, ose nëse ekipi i 22Bet identifikon ndonjë sjellje të dyshimtë në llogari. Nëse kjo ndodh, lojtarët mund të ndjekin një procedurë standarde për të zhbllokuar llogarinë dhe për të rifituar aksesin te mjetet dhe produktet e basteve të 22Bet.

 • Hapi 1: Provoni të identifikoheni duke përdorur procesin e listuar më sipër. Lexoni informacionin e dhënë nga 22Bet - nëse llogaria është bllokuar manualisht, lojtarët nuk do të mund të rifitojnë aksesin në të. Nëse llogaria u bllokua automatikisht për shkak të pasivitetit, zhbllokimi është i mundur.
 • Hapi 2: Lojtarët mund t'i dërgojnë email ekipit të mbështetjes së klientit dhe të japin numrin e tyre të ID-së. Ekipi mbështetës do të punojë me lojtarin për të zhbllokuar llogarinë.
 • Hapi 3: Më pas lojtarët mund të hyjnë përsëri në llogarinë e tyre si zakonisht.

Si të mbyllni një llogari

Përdoruesit mund të vendosin që nuk duan të përdorin më llogarinë e tyre 22Bet dhe mund të kërkojnë që llogaria të mbyllet. Fatkeqësisht, kjo nuk është aq e lehtë për t'u arritur për lojtarët e 22Bet pasi nuk ka opsion "Mbyll llogarinë" në platformë. Sidoqoftë, llogaria do të bllokohet automatikisht nëse nuk përdoret për tre muaj ose më shumë.

 • Hapi 1: Mos përdorni llogarinë 22Bet. Mos hyni fare në llogari.
 • Hapi 2: Pas tre muajsh, llogaria do të "mbyllet", megjithëse më vonë mund të zhbllokohet.

Përndryshe, lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen dhe të kërkojnë që llogaria të mbyllet menjëherë. Disa përdorues raportojnë se kjo nuk është e mundur dhe se stafi mbështetës thjesht do t'i thotë lojtarit të presë tre muaj derisa llogaria të bllokohet automatikisht.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
VolejbolliZagarëtÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
22bet Partners
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Pragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY