Vlerësimi i librave 1Bet

Age Limit
1Bet
1Bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth 1Bet

1Bet është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2011 . 1Bet është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në 1Bet

Kur vizitoni 1Bet , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Golf, Futboll Amerikan, Tenisi, MMA, Futboll . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive ​.

Metodat e depozitimit pranohen në 1Bet

1Bet është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga Italia , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në 1Bet jeni të mirëpritur të përdorni Credit Cards, Bitcoin, Neteller, Skrill, Paysafe Card dhe shumë më tepër.

Pse të luani në 1Bet ?

Qëllimi ynë në CasinoRank është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . 1Bet u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

1Bet është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Credit Cards, Bitcoin, Neteller, Skrill, Paysafe Card .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (8)
Baste falasBonus cashbackBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Vietnameze
Çeke
LojëraLojëra (98)
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Blackjack Party
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Ezugi No Commission Baccarat
First Person Baccarat
First Person Blackjack
Free Bet Blackjack
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
HendbollHokej mbi akullKabaddi
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live American Blackjack
Live Blackjack Early Payout
Live Blackjack VIP
Live Bodog Dragon Tiger Ho Gaming
Live Deal or No Deal The Big Draw Playtech
Live Dragon Tiger AGQ Vegas Asia Gaming
Live Football Studio
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Color Sic Bo Macau
Live Sweet Bonanza Candyland Pragmatic Play
Live VIP Blackjack
Live Vegas VIP Blackjack
Lucky 7
MMA
Mahjong
Mega Sic Bo
Mini Baccarat
Monopoly Live
MotorsportNetball
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtuale
StarCraft 2
Super Sic Bo
Teen Patti
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Who Wants to be a Millionare
Zagarët
asia-gaming
Çiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (7)
Bank transfer
Debit Card
MasterCard
Neteller
Skrill
Venus Point
Visa
MonedhatMonedhat (25)
Dinari Serb
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Leu rumun
Paund sterlina
Peso Kilean
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Hungaria
Italia
Kanadaja
Republika Çeke
Spanja
Zvicra
SoftwareSoftware (66)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fazi Interactive
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Lightning Box
LuckyStreak
Mascot Gaming
Microgaming
NetEnt
Novomatic
OneTouch Games
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Snowborn Games
Spinomenal
Stormcraft Studios
TVBET
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
VIVO Gaming
Wazdan
XPG
Yggdrasil Gaming
iSoftBet